فهرست بستن

مدیر فروش

به نام خدا

حبوبات دلزا میهمان جدید خانواده ها

 

دلزا انتخاب کدبانوی ایرانی

حبوبات بسته بندی شده دلزا به زودی در قفسه های فروشگاه های بزرگ تهران و سایر شهرهای کشورمان قابل تهیه و دسترسی است.

حبوبات دلزا محصولات خود را بزودی به بازار عرضه میکند

داوود صادقی مدیر فروش محصولات دلزا اعلام کرد:

حبوبات پاک شده و بسته بندی شده ایرانی با برند تجاری دلزا به زودی در بازار عرضه می گردد و وارد چرخه مصرف مواد غذایی هم وطنان گرامی می شود و بنده پیشنهاد می کنم کدبانوهای عزیز یکبار از حبوبات دلزا در آشپزیشان استفاده فرمایند تا با ملاحظه کیفیت محصولات ما انشالله مشتری دائمی ما شوند.

ایشان خاطر نشان کرد که:

حبوبات دلزا از بهترین حبوبات ایرانی که در اقصی نقاط کشورمان کشت و برداشت می شود تهیه و بسته بندی شده است که دارای پروانه بهره برداری تاسیس و پروانه بهداشتی ساخت از غذا و دارو می باشد.

در  بسته بندی حبوبات دلزا سعی کرده ایم فقط و فقط از محصولات و تولیدات کشاورزان عزیز کشورمان استفاده کنیم که بدلیل تازه بودن، ارگانیک بودن و سازگار با ذائقه کدبانوهای خانواده ها و خوب پخته شدن یک امتیاز ویژه و بالاتری از محصولات مشابه خارجی داشته باشد.

در حال حاضر فقط با بسته بندی محصولات کشاورزی حبوبات تولیدات داخل کشور فعالیت خود را شروع کرده ایم که در آینده با کمک خداوند متعال و حمایت مردم شریف ایران بتوانیم گامهای دیگری را در جهت شروع خط تولید و ایجاد اشتغال بیشتری برداریم.

.

داوود صادقی با شاره به مزایای مصرف حبوبات گفتند:

مصرف حبوبات سالم و بهداشتی مزایای زیادی دارد که کمتر کسی است در ایران از آن خبر نداشته باشد و توصیه ما هم بر این است که از حبوبات ایرانی برای تکمیل سفره غذایی منزلتان استفاده کنید.

در پایان لازم به توضیح است جهت پخش محصولات دلزا آماده همکاری و عقد قرار داد با شرکتهای محترم  توزیع مواد غذایی وهمچنین آماده همکاری با فروشگاههای زنجیره ای ، سوپر مارکتها و سایر سازمان ها و ادارات و نهاد های دولتی و شرکت های دولتی و خصوصی جهت تامین محصولات مورد نیازشان با تخفیفات ویژه و مناسب در زمینه حبوبات هستیم

http://delza.ir/آدرس سایت:       

تلفن تماس:        02144385573

صدای مشتری:    09124139504

تلگرام:   @Hobobat_Delza

اینستاگرام:  hobobat_delzaدا

دیدگاهتان را بنویسید